Комітет Підприємців Львівщини

Ми пам'ятаємо

23 листопада  2014 року у селі Піски, що на Донеччині, в бою загинув член Комітету підприємців Львівщини, боєць добровольчого батальйону «ОУН», львів`янин Андрій Юрга, позивний «Давид».

Андрій Юрга був активним патріотом України. Від початку Революції Гідності у 2013 році він здобував європейське майбутнє для нашої держави на Майдані. Під час буремних подій на Грушевського витягував поранених та загиблих з-під куль снайперів-убивць.

Андрій також був успішним підприємцем. Проте, з початком відкритої кремлівської агресії Юрга полишив свій бізнес, дружину та й 14-річного сина, та подався на війну. Він вступив до добровольчого батальйону ОУН, що дислокувався у Пісках на Донеччині. У ніч на 23 листопада артилерійський снаряд потрапив у будинок, в якому перебував Юрга.

Довідка:  Юрга Андрій Ярославович народився 15 квітня 1964 року. Закінчив економічний факультет Львівського національного аграрного університету . У 2000 році він заснував фірму з виготовлення металочерепиці та аксесуарів до неї «Ю-КОМ», що мала 30 філій по Україні, створив сотні робочих місць