Комітет Підприємців Львівщини

Підприємці з всієї України зберуться у Львові на форум

27 червня у Львові відбудеться Форум об’єднань підприємців України.

Представники громадських підприємницьких організацій з Києва, Чернігова, Чернівців, Черкас, Краматорська та інших міст України приїдуть до Львова на Форум об’єднань підприємців України, аби обговорити нагальні проблеми, що зараз турбують українське бізнес-середовище. Організовує форум  ГО «Комітет підприємців Львівщини».
«Ми визначили ключові робочі  питання. Це - спрощення оподаткування, стосунки бізнесу з природними монополіями та органами місцевого самоврядування, проблеми трудової міграції. Однак, це не означає що ми працюватимемо лише в цих межах. Це буде відкритий майданчик для дискусії та обговорення проблем, що турбують підприємців. Кожен з учасників зможе взяти участь в цьому обговоренні та запропонувати свою тему», - зазначив голова ГО «Комітет підприємців Львівщини» Андрій Дячишин.
Форум об’єднань підприємців України відбудеться у вівторок 27 червня в конференц-залі готелю «Нобіліс». Участь у форумі за запрошеннями. Після його завершення запланована підсумкова прес-конференція.