Комітет Підприємців Львівщини

Підприємці Львова сформулювали низку вимог до влади країни

6 лютого у Львові відбувся круглий стіл "Не проти когось, а за розвиток підприємництва", організований Комітетом підприємців Львівщини, під час якого організації підприємців Львова і Львівщини узгодили і підписали резолюцію
 6 лютого у Львові відбувся круглий стіл "Не проти когось, а за розвиток підприємництва", організований Комітетом підприємців Львівщини, під час якого організації підприємців Львова і Львівщини узгодили і підписали резолюцію, скеровану на усунення перешкод ведення бізнесу в умовах кризи в країні. Її підприємці скерують у всі найвищі органи влади країни.

"Це не тільки резолюція Асоціації бізнесу Львівщини, це також резолюція Національного комітету порятунку бізнесу і Харківського клубу підприємців. У нас зараз з’явилася дуже хороша діагональ Київ-Львів-Харків, і ми намагатимемося дотримуватися її й надалі. Ми цю резолюцію скеруємо у Верховну Раду України, у Державний комітет підприємництва, в Асоціацію підприємців при Кабінеті Міністрів, в Адміністрацію Президента", - прокоментував керівник Аналітичної групи КПЛ Ігор Гурняк.

Зокрема, підприємці вважають, що запропонований спосіб запровадження та адміністрування єдиного соціального внесу на загальнообов’язкове страхування може призвести до корупції й погіршення умов ведення бізнесу. "У законопроекті взагалі не зазначено розміру єдиного соціального внеску.  Для адміністрування внеску пропонується створити нову структуру, але в законопроекті не зазначено, буде вона державною чи недержавною. Ми побоюємося, щоб ця стуктура не стала такою, як була Тендерна палата. Тому вимагаємо відкликати цей законопроект", - сказав І.Гурняк.

Менеджер регіональної філії ЄБА Марія Мулява наголосила на проблемі відшкодування ПДВ, яка, на сьогодні, є надзвичайно гострою для низки підприємств, яким мали бути відшкодовані величезні суми. Проблема з використанням авальованих векселів також гостро постала у зв’язку із значним ростом курсу долара, недостатністю доступу підприємств до кредитних ресурсів, а також в зв’язку із зниженням цін на сировину. Водночас, важливою є і ситуація щодо сейф-пакетів на митниці. Їх кількість є недостатньою, що призводить до росту корупції в цій сфері.

Усі ці питання знайшли відображення в резолюції. З її повним текстом можна ознайомитися на сайті КПЛ.

Джерело: http://www.zaxid.net/newsua/2009/2/6/183519/