Головною темою зустрічі, було питання широко розповсюдженої посеред загалу негативної опінії про успішного українського підприємця та про підприємницьке середовище загалом. Підприємці та духовенство спробували зрозуміти: якими є причини такого потрактування підприємництва? Чи існують для нього поважні підстави? Якими можуть і повинні бути шляхи подолання такого, напевне що, неприроднього протистояння? Врешті, чи може і чи повинна Церква стати в допомозі здоровому українському підприємництву на шляху в пошуку порозуміння ?
Під час обговорення цих питань, учасники зустрічі (члени КПЛ, представники духовенства,близько сорока слухачів) обмінювались думками та пропозиціями, щодо потрактування підприємництва. Зокрема, голова КПЛ Ярослав Рущишин відкрито запитав представників Церкви - чому принаймні тричі на рік можна почути проповідь про те, що швидше верблюд пройде через вушко голки, анід багатий попаде в рай, і тільки раз - притчу про таланти. Чому нормальна, багата людина не має підтримки? Чому Церква не заохочує людей до підприємництва? На що отримав відповідь - Церква за підприємців, і сподівається що на наступних подібних зустрічах це питання буде вирішене.
Окрім обговорення учасники круглого столу запропонували кілька варіантів продовження діалогу між Церквою та підприємцями. КПЛ запропонував представникам Церкви присвятити один з наступних років підприємництву і назвати його роком підприємництва. Учасники зустрічі з боку Церкви, а це представники різних конфесій зацікавились цією ініціативою і запропонували підприємцям оформити цю пропозицію у формі офіційних листів до глав Церков.
Наступний круглий стіл, за згодою обох сторін зустрічі, відбудеться в грудні. На ньому планується більш детально обговорити шляхи можливої співпраці, і зокрема щодо ідеї проголошення Церквою одного з наступних років - роком підприємництва.