Мені подобається, як працює Тарас Батенко (заступник голови ЛОДА), Володимир В’язівський (керівник апарату ЛОДА). Також перший заступник Мирослав Сеник працює, вважаю, потужно, чесно та добросовісно. Все ж наразі результатів як таких немає: не зовсім задовільне вирішення соціальних питань, влада не є ефективною в боротьбі з корупцією, зловживаннями. В кадровій політиці трапляються переходи державників з однієї інституції в іншу, тобто все залишається по-старому. Це, на мою думку, не професійно. Незадовільний стан доріг в області, негативна ситуація з дитячими майданчиками, половину з яких знищили або ж продали ділкам. Хто зараз опікується селом? Воно повністю занедбане. Словом, я бажаю Петрові Михайловичу швидкого одужання і щоб він швидше приступив до праці. Головне тепер – усі слова підкріпити ділом.
Іван ДЕНЬКОВИЧ
голова ЛОО ВО “Батьківщина”:
– Єдине добре – врешті на Львівщині сформовано владу, хоча є дуже багато недоліків у її якісному підборі та професіоналізмі. Іншого, на жаль, ми ще не відчули.
Михайло СЕНДАК
голова Львівської облради:
– Моя оцінка – негативна. Я не задоволений ані підбором кадрів, з яким ціла чехарда, ні з тим, що робить керівництво області. Почати хоча б із нагородження за помаранчеву революцію банкіра Степана Кубіва. Саме він звільнив депутата облради Дубаса з роботи за те, що той не вийшов із фракції “Наша Україна”. Тепер адміністрація нагороджує його орденом ІІІ ступеня за заслуги. Також суддя Лєсной, який зробив стільки шкоди, починаючи з Мукачевого, чомусь далі працює, і до нього немає жодних претензій. Чимало запитань і щодо податківців. Одних із Дрогобича, Сокаля перевели в ДПА області. Це за те, що вони тероризували тих, хто симпатизував “Нашій Україні”? За які заслуги? Щодо економіки, то не бачу жодної проведеної роботи. Тепер іде посівна, і ця робота дорівнює нулю. Взяти також митницю. Як брали там хабарі, так і беруть. У податковій – те саме. Міліція як крала машини, квартири, так і продовжує. Що зроблено позитивного? Я не бачу.
Ірина КАЛИНЕЦЬ
громадський діяч:
– Думаю, на цю роботу і ще ста днів не вистачить. Наразі рано говорити про якісь результати. Нова команда ще нічого не осягнула, і я можу тільки побажати, щоб вона почала працювати більш активно.
Тарас СОСНОВСЬКИЙ
голова Комітету
підприємців Львівщини:
– Сто днів – це дуже короткий термін. Важко навіть сказати, чи є якісь конкретні зміни. В діях губернатора та його команди є й позитивні, й негативні моменти. Позитивно – що далі триває заміна кадрів у податковій адміністрації, і нині вони декларують співпрацю з підприємцями. Певним чином цей процес затягнувся, але, знову ж таки, сто днів – це замало для його завершення. Негативним вважаю те, що твориться на митниці. З одного боку, там відбулася заміна кадрів, а по суті це була лише ротація. На мою думку, нова львівська влада наразі з натяжкою дає раду з поставленими перед собою завданнями.
Олександр СЕНДЕГА
екс-губернатор Львівщини:
– Завжди найкращою є оцінка пересічного мешканця, оскільки саме вона справді об’єктивна та точна. А думка адміністратора чи управлінця, тим паче того, який був у цьому губернаторському кріслі, буде не коректною. Можу лише сказати, що такий проміжок є надто малим,аби виміряти всю дистанцію і відчути зміни. Є певні зміни, але вони відбулися на рівні держави. Це, зокрема, збільшення соціальних виплат, пенсій тощо. Все це заслуга насамперед центрального органу управління, тобто макрорівня. А щодо мікрорівня, то керівництво регіону забезпечує виконання тих рішень, які ухвалює центр, і веде пошук місцевих інструментів, які, як відомо, не так швидко проявляються.
Степан СЕНЧУК
екс-губернатор Львівщини:
– За сто днів узагалі не можна оцінити будь-що. Однак ті кроки, які вже зробили, вважаю позитивними. Вирішили кадрові питання, питання економіки, залучення інвестицій, відкритість, спілкування із суспільством. Це все позитив. Виправити всю ситуацію чи зробити якийсь прорив за сто днів – просто неможливо. За цей час можна вирішити тільки установчі засади влади: кадри, створення команди, визначити пріоритетні питання, які потрібно вирішити в області. Головним негативом вважаю те, що Петро Михайлович не береже здоров’я, працює в ненормованому режимі. Це може призвести до того, що не буде змоги, для прикладу, виконати річне завдання. Тоді суспільство справді запитуватиме, що зроблено за рік, які кроки, які позитиви. Для того необхідно працювати в нормальному режимі, берегти здоров’я, бо працювати по 18-20 годин упродовж тривалого часу не можна. Треба, щоб Петро Михайлович переклав певні обов’язки на своїх заступників і начальників управлінь. Тоді все вирівняється і дасть позитиви, яких ми очікуємо від нової влади.
16 травня, 2005 року Львівська газета