Комітет Підприємців Львівщини

Ми підтримуємо Порошенка!

#немає_часу_на_поразку

Ми, члени Комітету Підприємців Львівщини, громадської організації, створеної активними громадянами України на початку 2005 року, учасники Революції на граніті 1990 року; Помаранчевої революції 2004 року; Революції Гідності 2013-2014 року.

Наша організація є повністю аполітичною, але ми завжди займали й займаємо активну громадянську позицію. Тому під час Революції Гідності всі члени нашої організації були на Майдані, допомагали фінансово, були та залишаємося волонтерами АТО. Один з наших членів – Андрій Юрга – загинув під Пісками як доброволець, захищаючи незалежність України.

Ми завжди виступали і виступаємо за європейське майбутнє України.

Сьогодні ми закликаємо всіх громадян України незалежно від ваших політичних поглядів відкинути усі особисті амбіції, образи та прийти на вибори 21 квітня.

Цього дня ми обираємо не когось персонально — ми вибираємо шлях України у майбутнє: на схід до Москви чи на захід до Європи. Третього шляху немає!

Наша щоденна діяльність є скерованою на захист середнього класу перед свавіллям чиновників. Ми всі роки боремось з чиновниками за встановлення чесних, прозорих і рівних правил для бізнесу та всіх громадян. Ми добре розуміємо, що ніяка влада ніколи не була, не є і не буде ідеальною. Вона може змінюватися лише разом з нами і під тиском суспільства.

Ми також є невдоволеними повільним поступом реформ у країні та кадровими призначеннями чинної влади, але розуміємо, що рух до Москви практично гарантовано приведе до втрати незалежності нашої країни та повного хаосу в нашому суспільстві. Ще одного розвороту на схід наша країна просто не витримає.

Ми закликаємо вас прийти 21 квітня і проголосувати за себе та майбутнє ваших дітей і внуків — проголосувати за Петра Порошенка!

Мартиняк Андрій, Тимців Володимир, Маркуц Ігор, Сосновський Тарас, Курилишин Олексій, Никулишин Олег, Гойняк Роман, Самчук Андрій, Мандюк Олег, Паславський Юрій, Добош Ростислав, Савенко Василь, Світящук Віктор, Федоренко Андрій, Хіта Роман, Хмеловський Тарас, Гринчук Андрій, Кравчишин Олег, Глібовицький Євген, Дячишин Андрій, Бойко Лілія, Зафійовський Роман, Хомляк Василь, Сендецький Юрій, Говзан Ростислав, Кохалевич Ярослав, Рущишин Ярослав.